Torutööd, santehnilised tööd, kanalisatsiooni püstikute ehitus, külmunud torude sulatamine, veeavariid, lekke defekteerimine, veearvestite vahetus/taatlemine, veemõõdusõlmede renoveerimine/ehitamine, erinevad veeühendused, küttesüsteemide paigaldus/hooldus, süsteemide läbipesu (tarbevesi, küttesüsteem, soojusvahetid), segistite vahetus/paigaldus, boilerite vahetus/hooldus, korteri torustiku renoveerimine/ehitamine, torustiku isolatsiooni tööd.

Ummistuste likvideerimine

Ummistuste likvideerimine Tartus ja Tartumaal

Kanalisatsiooni ummistuste likvideerimine, ummistuste avamine Tartus ja Tartumaal

Ummistuste likvideerimine

Alustades vannitoast ja lõpetades köögi kraanikausiga võib umbes torustik olla peavalu ja tekitada tüli kõikidele pereliikmetele. Vahest isegi naabritele. Mis on lahendus? Ummistuste likvideerimise teenus?

Telli torude puhastamine meilt!

Ummistuste likvideerimine, reageerime kiirelt kõikidele väljakutsetele (kusjuures Tartus enamasti 30 minuti jooksul) ja töö saab tehtud korrektselt.

Märgid sellest, et torustik võib olla ummistunud:

  • Vesi hakkab kraanikausis üles tõusma
  • Vesi voolab ära väga aeglaselt
  • WC poti vesi mullitab kui kasutate kraanikaussi
  • Torustikust tuleb imeliku häält
  • Kraanikausist tuleb roiskunud toidu lõhna

Ummistuste likvideerimine…

… proovi kanalisatsiooni ummistus likvideerida kummist valamupumba abil – vaata, et ummistunud valamus oleks veidi vett, tekita pumbaga vaakum ja proovi mõned korrad tugevasti üles-alla pumbata. Kanalisatsiooniummistuse likvideerimiseks ei soovita me kasutada keemilisi vahendeid, näiteks torusiili või muud naatriumhüdroksiidi põhjal valmistatud keemilist vahendit. Torusiili soovitame kasutada vaid ummistuse ennetamiseks, mitte likvideerimiseks. Sügavama ummistuse korral pole torusiilist mingit kasu, kuna see lihtsalt lahjeneb vees. Samuti kulutab torusiil ajapikku ka torus olevaid kummitihendeid.

Enamus meist teavad, mis tähendab kraanikausi, vanni või WC-poti ummistus. Kui ikka kraanikausist vesi alla ei lähe, siis on põhimõtteliselt häiritud kogu elamine. Õnnelikel veab, kes sellest kõigest kummist otsaga valamupumba ehk “kummimusi” abil lahti saavad. Kui vanad head nipid toimida ei taha ja ummistus püsib, st vesi ei lähe ikka alla, siis on tegemist ilmselt tõsisemat laadi torustiku ummistusega, mille likvideerimisega saavad kõige paremini hakkama oma ala professionaalid.

Kanalisatsiooni ummistuste likvideerimine

Meie kogenud sanitaartehnikud on seisnud silmitsi kõikvõimalike ummistustega ja teavad täpselt, kuidas tekkinud ummistus kiirelt ja professionaalselt likvideerida. Kanalisatsiooni Ummistuste likvideerimisel kasutame proffesionalaseid tööriistu ja vahendeid. Laias laastus kasutame erineva jämedusega puhastustrosse, mis töötavad spetsiaalse elektrimasina või elektritrelli abil. Puhastustrossi jämedus sõltub kanalisatsioonitorustiku sügavusest ja ummistuse olukorrast.

Alustades vannitoast ja lõpetades köögi kraanikausiga võib umbes torustik olla peavalu ja tekitada tüli kõikidele pereliikmetele. Vahest isegi naabritele. Mis on lahendus?

Tartu Torutööd!

Pakume kvaliteetset teenindust, reageerime kiirelt kõikidele väljakutsetele (kusjuures Tartus enamasti 30 minuti jooksul) ja töö saab tehtud korrektselt.